top_image

Paznokcie modelowane żelem

Metoda utwardzania płytki paznokciowej masą światłoutwardzalną. Jest to masa elastyczna, zatem zalecana do paznokci cienkich, łamliwych na których nie trzyma się lakier. Masą można również wydłużyć płytkę paznokciową na tipsie, bądź szablonie. Szczególnie polecamy ponadczasową stylizację typu french lub pokrycie płytki żelem kolorowym.

Metoda ta polecana jest również osobom obgryzającym paznokcie. Można wydłużyć łoże paznokcia za pomocą mas korygujących.

Manicure

Polega na wyrównaniu długości paznokci, nadaniu im kształty oraz usunięciu skórek za pomocą płynu zmiękczającego (remover) oraz frezarki. Jeśli jest potrzeba skórki można wyciąć cążkami.

Manicure Hybrydowy

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety często brakuje nam czasu i cierpliwości na ich pielęgnację. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji kiedy nie chcemy się martwić trwałością lakieru do paznokci: okres wytężonej pracy, beztroskie wakacje, lub ten jedyny wyjątkowy dzień w życiu – od dziś już nie musimy się martwić o wygląd naszych dłoni!

Produkt ten stanowi rewelacyjne odkrycie, ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci, a utwardza jak żel. Na paznokciach utrzymuje się ok 2 tygodni bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.

Maski na dłonie oraz zabieg parafinowy

W zależności od potrzeb skóry dłoni stosujemy maski: nawilżające, odżywcze, wygładzające i natłuszczające. Dodatkowo, aby wzmocnić wnikanie substancji aktywnych z maski nakładamy ciepłą parafinę na dłonie. Po zabiegu parafinowym na dłonie nakładamy silk -jedwab do dłoni, który stanowi dodatkową warstwę pielęgnacyjną i ochronna. Zabieg przynosi ukojenie, nawilżenie i wygładzenie zniszczonej detergentami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi skórze.

Pedicure

To jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych stóp. REGULARNA PIELĘGNACJA STÓP TO OPRÓCZ WALORÓW ESTETYCZNYCH PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE. Czystość i higiena podczas zabiegów to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów. Pracujemy na wysokiej jakości sprzęcie niemieckiej firmy Baehr (TEC A800) . Jest to najnowszej generacji mikrosilnik podologiczny (frezarka) do specjalistycznej pielęgnacji stóp. Charakteryzuje się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi, zachowując właściwą dla marki Baehr jakość. Usuwamy nagniotki, modzele oraz wykonujemy korektę wrastających paznokci klamrami B/S spange – zalecane w przypadku wrastania płytki paznokciowej na skutek jej deformacji. Nakładanie klamry jest bezbolesne.

Sucha nie rzadko pękająca skóra na stopach to przypadłość wielu osób. Pęknięcia mogą mieć charakter szczelin w warstwie rogowej naskórka, rzadziej są to rozpadliny dochodzące do skóry właściwej. Frezujemy zrogowaciały naskórek, modzele, nagniotki, wykonujemy kosmetykę paznokci stóp. Po zabiegu wmasowujemy kosmetyk odpowiedni do potrzeb skory stóp. Gwarantem utrzymania idealnie wypielęgnowanych stóp jest codzienna pielęgnacja kosmetykami poleconymi przez pedicurzystkę.

Pedicure żel /lakier hybrydowy

Paznokcie u stóp po wykonaniu pedicuru malujemy lakierem, bądź utwardzamy żelem, akrylem albo lakierem hybrydowym. Szczególnie polecamy ponadczasową stylizację typu french lub kolorowe masy utwardzające, co jest ważne nie trzeba suszyć po takim zabiegu paznokci.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio